Hakkımızda

Hakkımızda

Deva Ayakkabı San ve Tic Ltd Şti olarak 2012 yılında Hüseyin Dere ve Vahap Akyel tarafından kurulan firmamız; 30 yılı aşan bilgi ve tecrübeyi siz değerli müşterileri ile paylaşmanın heyecanını duyar. Kurulduğu günden itibaren uzman kadroya sahip olan firmamız günümüzde yıllık 150.000 çift ayakkabı üretim kapasitesine sahiptir.Tasarım çeşitliliğini sürekli arttıran Deva Ayakkabı yurt içinde ve yurt dışında da kendisini kısa zamanda göstermeye başlamıştır.
Dünya markalarıyla eş zamanlı büyüyen ve gelişen firmanın değişmez prensipleri daima kalite, rahatlık ve estetik ilkeleri ön planda olmuştur. Üretimde başarı ve sürekliliğin teminatı,hizmette dürüstlük ve kalitedir. Prensiplerinden vazgeçmeyen şirketimiz, gösterdiğiniz ilgi ve desteğinizden dolayı teşekkür ederek sizlere bugün ve gelecekte hizmet vermeye devam edecektir.

Vizyonumuz

Kendi değerlerimiz ve tüketici istekleri doğrultusunda tamamen doğal ve kaliteli ürünler kullanarak,üretim ve hizmette ülkemizve dünya pazarında güvenilir, fark yaratan bir kuruluş olmaktır.

Misyonumuz

Ürün çeşitlerimiz, çözümlerimiz, hizmet sonrası sağladığımız güvenirlilik ve yüksek iş ahlakımız ile müşterilerin ilk tercihi olarak, çalışanlarımız ve müşterilerimiz için farklılık yaratan bir şirket olmak. Yüksek standartlı, kaliteli hizmet vererek müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmaktır.

Showroom

Markalarımız